Moja Twórczość literacka

Wpis

wtorek, 26 czerwca 2012

O autorze

Młody dwudziestopięcioletni facet urodzony w małej gminnej miejscowości na śląsku. Z dość jak sam uważam dużym bagażem doświadczeń życiowych

Młody dwudziestopięcioletni facet urodzony w małej gminnej miejscowości na śląsku. Z dość jak sam uważam dużym bagażem doświadczeń życiowych rodzina owinięta i dotknięta bólem alkoholizmu. Zawód wyuczony i w którym aktualnie pracuje- piekarz. Jak samo słowo o sobie mi bardzo trudno przychodzi, więc pozwolę sobie zakończyć opis o moim pochodzeniu, przeżyciach. Pozwolę sobie zakończyć słowami które ogólnie wyjaśnią moje zainteresowanie pisarstwem.

Zawsze pragnąłem coś stworzyć, wymodelować, na malować. Miałem z tym związane duże różne kolorowe wizje lecz talent w tym kierunku, nie kształcił się we mnie, od jakiegoś czasu jako że interesowałem się różnymi gatunkami literatury, które czytałem lub po prostu chwilami chwytałam i pomacałem.

Stwarzało to we mnie coraz większe pragnienie zrobienia, pokazania swojego obrazu, własnej wyobraźni. Wykreowania postaci, którą sam mogę stworzyć i poprowadzić, opartą na różnych doświadczeniach, i obserwacjach, jak i również własnych domysłach. Też pokusa zrobienia czegoś co każdy z nas myślę że chciał by  dokonać, a czego nie potrafi w rzeczywistym świecie.

Lecz można wszystko przelać na Papier.

Moja twórczość, (jeśli tak to można nazwać) będzie się opierała na wstawianiu i uzupełnianiu bloga, każdego dnia w którym zasiądę i napiszę fragmenty dalszej powieści.

Stąd też pomysł pisania bloga, ponieważ słowa krytyki lub pochwały, a może nawet dodanie jakiegoś pomysłu od osób które, znajdą czas na zainteresowanie się i przeczytanie choćby z któregoś z dodanych fragmentów.

Dziękuję.

Szczegóły wpisu

Tagi:
Kategoria:
Autor(ka):
b4ck
Czas publikacji:
wtorek, 26 czerwca 2012 15:54

Polecane wpisy